Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu to miejsce dla osób poszukujących informacji o atrakcjach i miastach Lazurowego Wybrzeża oraz Prowansji. Podpowiada co robić na Lazurowym Wybrzeżu i co warto zobaczyć, gdzie jeść i ile mogą kosztować wakacje na Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji.

Dzięki tej stronie możesz samodzielnie zaplanować swój pobyt na Lazurowym Wybrzeżu i w Prowansji. Możesz też zamówić polskiego przewodnika, z którym zwiedzisz Lazurowe Wybrzeże i Prowansję lub możesz zapytać o ofertę incentive.

Żywy przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji

Nazywam się Tomasz Bobrowski i możesz zwiedzić ze mną najciekawsze miejsca i atrakcje Lazurowego Wybrzeża i Prowansji! Oprowadzam m.in. po Nicei, Monako, Cannes, Antibes, Eze, Saint-Tropez, Vence, Marsylii i Awinion. Podczas spacerów zdradzam najciekawsze fakty historyczne, ale przede wszystkim wprowadzam swoich gości w klimat życia we Francji. Opowiadam zatem również m.in. o kulturze, jedzeniu, służbie zdrowia i przyrodzie.

>> Zapytaj o cenę zwiedzania ze mną! <<

Na życzenie spacery i programy są indywidualnie dostosowywane do potrzeb grupy. Oprowadzam własnymi autorskimi trasami, a podczas zwiedzania podpowiadam również, jak zaplanować pozostały czas pobytu w regionie. Dodatkowe informacje o mnie znajdziesz w zakładce autor. Polecam także zakładkę zwiedzanie, w której znajdziesz bardziej konkretne informacje o możliwościach zwiedzania ze mną, a także formularze wyceny usług.

Tomasz Bobrowski, LazurowyPrzewodnik.pl

Tomasz Bobrowski, LazurowyPrzewodnik.pl

Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji w formie elektronicznej

Jeżeli nie chcesz zwiedzać regionu ze mną osobiście, polecam zapoznać się z informacjami, które publikuję na blogu. Znajdziesz tu dosłownie wszystko, co potrzebne do zaplanowania pobytu i poznania regionu. Od noclegów, przez jedzenie, po atrakcje. Publikuję również porady, wskazówki, mapy i opinie dot. konkretnych miejsc.

Udostępniane przeze mnie informacje o Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji podzieliłem na pięć sekcji:

  • atrakcje Lazurowego Wybrzeża – w tej sekcji opisuję wybrane obiekty i atrakcje, które warto zobaczyć będąc na Riwierze Francuskiej oraz w Prowansji. Są to np. muzea, ale także większe obszary, np. ważne wzgórze z licznymi atrakcjami;
  • miasta Lazurowego Wybrzeża – podaję tu przydatne wskazówki dot. dojazdu, miejskich atrakcji, miejsc zaopatrzenia spożywczego, cen itp.. Są tu również miasta Prowansji.
  • wędrówki po Lazurowym Wybrzeżu – znajdziesz tu opisy szlaków turystycznych, które pozwalają obcować z przyrodą Lazurowego Wybrzeża i w większości nie są oblegane przez turystów;
  • wakacje na Lazurowym Wybrzeżu – informacje przydatne dla turystów, czyli odpowiedzi na pytania gdzie spać, gdzie jeść, co czytać na plaży (recenzje książek i przewodników), ile kosztują wakacje na Lazurowym Wybrzeżu, itd.;
  • wydarzenia na Lazurowym Wybrzeżu – opisy i zdjęcia największych cyklicznych imprez odbywających się na Lazurowym Wybrzeżu.

Warto zobaczyć materiały dodatkowe:

Jeżeli masz pytania lub chcesz się podzielić wiedzą o regionie, najlepiej skorzystać z systemu komentarzy pod każdym artykułem. Możesz też sprawdzić, czy znasz już wystarczająco Lazurowe Wybrzeże – rozwiąż QUIZ !

Opisałem już m.in.:

0
atrakcji Lazurowego Wybrzeża
0
miast Lazurowego Wybrzeża
0
wędrówek po Lazurowym Wybrzeżu
0
inf. o wakacjach na Lazurowym Wybrzeżu

W każdym wpisie znajdziesz przydatne wskazówki i zdjęcia wykonane przeze mnie. Publikacje dotyczące wędrówek przyrodniczych zawierają dodatkowo ślad przebytej trasy naniesiony na mapę. Wszystkie opisane miejsca i atrakcje widziałem na własne oczy!

Zabierz na wycieczkę przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu!

Mam nadzieję, że mój przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu będzie dla Ciebie źródłem inspirujących i przydatnych informacji dot. Lazurowego Wybrzeża i Prowansji. Bez względu na to, czy już zwiedziłeś ten region, czy dopiero zamierzasz go odwiedzić, LazurowyPrzewodnik.pl warto mieć ze sobą! ;-)

Jeśli masz pytania dotyczące bloga lub Lazurowego Wybrzeża, skorzystaj z zakładki kontakt i wyślij do mnie maila.

Zobacz też Lazurowe Wybrzeże na instagramie:

Informacje dla agencji i biur podróży: DMC Monaco