Przewodnik po Paryżu

Przewodnik po Paryżu

Przewodnik po Paryżu zawiera atrakcje Paryża, plany zwiedzania, zdjęcia i praktyczne informacje dla turystów. W opracowanym przeze mnie darmowym przewodniku znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje przydatne podczas zwiedzania francuskiej stolicy.

Paryż to niezwykłe i ogromne miasto, dlatego warto się przygotować przed przyjazdem. Przewodnik po Paryżu to najważniejsze atrakcje Paryża, które widziałem na własne oczy. Opisałem je wszystkie, a w każdym artykule znajdziesz informacje praktyczne typu: dojazd, ceny biletów, godziny otwarcia i adres strony internetowej.

Mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje ułatwią Tobie zwiedzenie Miasta Świateł! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz je zadać w komentarzach na samym dole.

Pozdrawiam
Tomasz Bobrowski

Pobierz cały przewodnik po Paryżu na iPad lub w PDF !

Najważniejsze atrakcje Paryża

Pobierz cały przewodnik po Paryżu na iPad lub w PDF !

Przewodnik po Paryżu

Wybierz poniżej okres i zobacz proponowany plan zwiedzania Paryża:

Zobacz mój autorski plan zwiedzania Paryża w 2 dni! Podczas krótkiej wizyty w stolicy Francji odwiedzisz jej najważniejsze atrakcje, m.in. Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Luwr, katedrę Notre-Dame i dzielnicę Montmartre.

Plan zawiera opis poszczególnych dni, czas potrzebny na zaplanowanie zwiedzania oraz mapę z trasą wycieczki po Paryżu. Jest to spacer połączony z przemieszczaniem się komunikacją miejską.

Zobacz teraz: weekend w Paryżu

Pięć dni w Paryżu to sporo czasu, by zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje stolicy Francji. Zaplanowałem szczegółowo plan każdego dnia, ale moje propozycje możesz dowolnie miksować.

Paryż w 5 dni zwiedzisz korzystając z komunikacji miejskiej oraz swoich nóg. Będzie całkiem dużo chodzenia, dlatego najlepiej zabrać ze sobą wygodne buty.

Zobacz teraz: pięć dni w Paryżu

Booking.com

Paryż na zdjęciach

Mam nadzieję, że mój Przewodnik po Paryżu był pomocny! Życzę Tobie udanego zwiedzania tego wspaniałego miasta.

Jeżeli podobał się Tobie mój przewodnik nie zapomnij o nim powiedzieć znajomym!

Masz pytania? Zadaj je poniżej w komentarzu!