Przewodnik po Paryżu

Przewodnik po Paryżu

Przewodnik po Paryżu zawiera atrakcje Paryża, plany zwiedzania, zdjęcia i praktyczne informacje dla turystów. W opracowanym przeze mnie darmowym przewodniku znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje przydatne podczas zwiedzania francuskiej stolicy.

Paryż to niezwykłe i ogromne miasto, dlatego warto się przygotować przed przyjazdem. Przewodnik ten jest bonusem dla czytelników Lazurowego Przewodnika.

Przewodnik po Paryżu to najważniejsze atrakcje Paryża, które widziałem na własne oczy. Opisałem je wszystkie, a w każdym artykule znajdziesz informacje praktyczne typu: dojazd, ceny biletów, godziny otwarcia i adres strony internetowej.

Mam nadzieję, że zebrane przeze mnie informacje ułatwią Tobie zwiedzenie Miasta Świateł! Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz je zadać w komentarzach na samym dole.

Pozdrawiam
Tomasz Bobrowski

Pobierz cały przewodnik po Paryżu na iPad lub w PDF !

Najważniejsze atrakcje Paryża

Pobierz cały przewodnik po Paryżu na iPad lub w PDF !

Przewodnik po Paryżu

Wybierz poniżej okres i zobacz proponowany plan zwiedzania Paryża:

Zobacz mój autorski plan zwiedzania Paryża w 2 dni! Podczas krótkiej wizyty w stolicy Francji odwiedzisz jej najważniejsze atrakcje, m.in. Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Luwr, katedrę Notre-Dame i dzielnicę Montmartre.

Plan zawiera opis poszczególnych dni, czas potrzebny na zaplanowanie zwiedzania oraz mapę z trasą wycieczki po Paryżu. Jest to spacer połączony z przemieszczaniem się komunikacją miejską.

Zobacz teraz: weekend w Paryżu

Pięć dni w Paryżu to sporo czasu, by zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje stolicy Francji. Zaplanowałem szczegółowo plan każdego dnia, ale moje propozycje możesz dowolnie miksować.

Paryż w 5 dni zwiedzisz korzystając z komunikacji miejskiej oraz swoich nóg. Będzie całkiem dużo chodzenia, dlatego najlepiej zabrać ze sobą wygodne buty.

Zobacz teraz: pięć dni w Paryżu

Booking.com

Paryż na zdjęciach

Pogoda w Paryżu

17° Humidity: 67%
Clouds: 10%
Wind (WSW): 19kph
Clear
wtorek
21°
środa
23°
czwartek
19°
Mam nadzieję, że mój Przewodnik po Paryżu był pomocny! Życzę Tobie udanego zwiedzania tego wspaniałego miasta.

Jeżeli podobał się Tobie mój przewodnik nie zapomnij o nim powiedzieć znajomym!

Masz pytania? Zadaj je poniżej w komentarzu!