Noclegi na Lazurowym Wybrzeżu w hotelach i apartamentach prywatnych, a także kempingi – tutaj znajdziesz polecane miejsca! Wystarczy wybrać poniżej miasto, w którym chcesz znaleźć nocleg na Lazurowym Wybrzeżu. Każde miejsce to osobny artykuł i polecane hotele oraz apartamenty prywatne Airbnb.

Co warto wiedzieć planując noclegi na Lazurowym Wybrzeżu? Oto najważniejsze porady:

  • Najwięcej atrakcji znajduje się w Nicei i okolicach miasta. Łatwo stąd dojechać do Monako, Cannes i średniowiecznych miasteczek jak np. Eze, Saint-Paul de Vence i Antibes.
  • Jeżeli lądujesz na lotnisku w Nicei późno w nocy lub wylatujesz wcześnie rano, możesz mieć problem z komunikacją z innych miast niż Nicea (albo będzie to kosztowne). Warto to rozważyć planując nocleg w innych miastach niż Nicea.
  • Plaże w Nicei są kamieniste. Jeżeli zależy ci na piasku, bo np. masz dzieci, rozważ noclegi w Antibes, Cannes lub okolicach.
  • Możesz otrzymać dużą zniżkę na swój pierwszy nocleg w apartamentach prywatnych z Airbnb. Wystarczy skorzystać z tego linka promocyjnego: noclegi Airbnb.
  • Odbierz nawet € 15 na nocleg w hotelu z Booking.com. Wystarczy kliknąć tutaj: promocja Booking.com.
  • Średnia cena hotelu w Nicei to ok. 65 euro za noc (2 osoby). Możesz jednak znaleźć oferty znacznie tańsze i oczywiście droższe.
Booking.com Booking.com

Noclegi Lazurowe Wybrzeże

Mam nadzieję, że przygotowane przeze mnie polecane hotele na Lazurowym Wybrzeżu pomogą tobie zaplanować nocleg na Lazurowym Wybrzeżu lub nocleg w Prowansji! Życzę ci, by twoje wczasy we Francji były udane i zapewniły miłe wspomnienia na długo! Nie zapomnij sprawdzić też moich przewodników! Znajdziesz je w menu strony u góry po lewej.