Autor – Tomasz Bobrowski

/Autor – Tomasz Bobrowski
Autor – Tomasz Bobrowski2018-07-18T09:17:02+00:00

Tomasz Bobrowski

Cześć, jestem Tomek, autor tego przewodnika. Tworzę go, by dzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami związanymi z Lazurowym Wybrzeżem i Prowansją. Jestem certyfikowanym pilotem wycieczek i z przyjemnością pokażę Ci ten region!

Całe życie zarabiałem mówiąc i słuchając. Byłem m.in. dziennikarzem, specem od komunikacji oraz szefem biura obsługi klienta. Występowałem publicznie, prowadziłem wykłady (i nadal to robię), pojawiałem się w mediach, pomagałem rozwiązywać problemy klientów. I wciąż szybko przyswajałem nowe informacje potrzebne w pracy. Nagle, w 2014 r. rzuciłem to wszystko i przeniosłem się na Lazurowe Wybrzeże.

Teraz pokazuję turystom piękne miejsca w Nicei, Monako, Cannes, Saint-Tropez i Prowansji. Opisuję wszystko na blogu, pomagam spacerować autorskimi ścieżkami i znowu zarabiam mówiąc i słuchając. Chcąc podbudować swoją wiedzę o obsłudze ruchu turystycznego, w 2017 r. ukończyłem z oceną bardzo dobry kurs pilota wycieczek (certyfikat nr PW/2017/01/43).

To moja historia. Twoją chętnie poznam podczas wspólnego spaceru! Skontaktuj się ze mną od razu.

Jak zdobywam informacje o Lazurowym Wybrzeżu i innych regionach?

Wszystkie miejsca opisane na tej stronie widziałem na własne oczy. Wszystkie zdjęcia z kilkoma wyjątkami zrobiłem samodzielnie. Każdą informację zweryfikowałem i stale aktualizuję dane, które się zmieniają. Dzięki temu masz pewność, że korzystasz z największego i najbardziej aktualnego przewodnika po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji.

Cały przewodnik udostępniam za darmo, chociaż wymaga ode mnie wiele pracy. Jeżeli publikowane informacje są dla Ciebie przydatne, będę wdzięczny za ich udostępnienie znajomym, zostawienie komentarza, ocenienie artykułu lub pobranie darmowego ebooka z poradnikiem dla turystów. Każda twoja interakcja będzie dla mnie wartościowym wynagrodzeniem! Zobacz jak jeszcze możesz pomóc w rozwoju tej strony.

Więcej na temat mojego przewodnika dowiesz się ze strony Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu. Zapraszam także do przeczytania wywiadu ze mną w ramach projektu Tam Mieszkam (Bankier.pl). Na koniec przypominam, że wszelkie prawa do publikowanych treści i zdjęć należą do mnie. Jeżeli chcesz wykorzystać efekty mojej pracy, skontaktuj się ze mną.

Polecam również vlog o życiu we Francji i zwiedzaniu Lazurowego Wybrzeża oraz Prowansji: