Dzięki tej stronie łatwo znajdziesz noclegi na całym świecie w dobrych cenach! Czekają na ciebie najlepsze hotele, hostele i pensjonaty B&B. Możesz skorzystać z wyszukiwarki wpisując tylko miasto, które chcesz odwiedzić lub wybrać proponowane miejsca poniżej.

Przygotowałem propozycje noclegów w miejscach szczegółowo opisanych w tym przewodniku. Są to: Lazurowe Wybrzeże i Prowansja, Paryż, Nowy Jork i Zachodnie Wybrzeże USA.

Booking.com

Sprawdź polecane noclegi w tych miejscach:

Dlaczego warto rezerwować noclegi korzystając z moich podpowiedzi?

Przede wszystkim dlatego, że proponuję wyłącznie noclegi w miejscach, w których sam bym spał lub spałem. Są to hotele i apartamenty o różnym standardzie, ale zawsze czyste, w dobrych lokalizacjach i pozwalające wypocząć po zwiedzaniu. Spędziłem wiele godzin, by wyszukać najlepsze miejsca, dlatego możesz oszczędzić ten czas wybierając nocleg spośród moich sugestii.

Drugi powód to wsparcie mojego bloga. Rezerwując noclegi poprzez umieszczone na moim blogu linki sprawiasz, że Booking podzieli się ze mną swoją prowizją, którą otrzymuje od hoteli. Ty płacisz tyle samo, co zawsze! Jeżeli zrobisz rezerwację w serwisie Booking, ale nie skorzystasz z mojego linka, Booking zatrzyma dla siebie całą prowizję. Korzystając z moich linków sprawisz, że będę miał środki na pisanie kolejnych artykułów przewodnika. Serdecznie dziękuję za wsparcie! Pamiętaj, że możesz rezerwować noclegi na całym świecie korzystając z tego linka partnerskiego Booking i w ten sposób pomagać mi rozwijać tę stronę.