0
UU miesięcznie
0
odsłon miesięcznie

LazurowyPrzewodnik.pl to blog podróżniczy, który jest przewodnikiem po najciekawszych miastach i regionach świata. Zamiast jednego długiego artykułu o konkretnym miejscu, znajdziesz tu serie publikacji składających się na kompleksowy przewodnik. Opisuję zawsze najważniejsze atrakcje, transport publiczny, noclegi i miejsca z jedzeniem, a także wskazówki przydatne podczas zwiedzania. Autorem bloga jestem ja piszący te słowa – Tomasz Bobrowski.

Blog podróżniczy LazurowyPrzewodnik.pl

Mój blog podróżniczy ułatwia zwiedzanie, dlatego już teraz czyta go ponad 50 tys. osób miesięcznie, które generują ok. 100 tys. odsłon miesięcznie. W zakładce współpraca znajdziesz aktualne statystyki. Jeżeli masz propozycję współpracy lub chcesz otrzymać ofertę związaną z obecnością Twojej marki w moich projektach, zapraszam do kontaktu.

Opublikowałem już ponad 350 artykułów oraz mnóstwo porad i ciekawostek. Poniżej znajdziesz opisy dostępnych na blogu przewodników, a z boku (na komórkach poniżej) niektóre projekty, nad którymi aktualnie pracuję lub które planuję. Jestem otwarty na wiele różnych form współpracy, ale nie publikuję linków do-follow w celu pozycjonowania. Współpracuję z markami, których produkty pasują do tematyki bloga oraz mogą przynieść faktyczne korzyści moim czytelnikom.

Dziękuję za Twoje zainteresowanie!
Tomasz Bobrowski

Twoje imię

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Blog podróżniczy z przewodnikami:

  • Lazurowe Wybrzeże i Prowansja. Te regiony opisałem najbardziej szczegółowo, bo żyję w Nicei. Mogę z dużą śmiałością i pewnością napisać, że nie ma w Internecie drugiego tak aktualnego i pełnego przewodnika po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji, jak mój. Co więcej – wszystkie drukowane publikacje o tych regionach są mniej aktualne od moich treści, bo mój blog podróżniczy jest regularnie aktualizowany.

  • Paryż. Mój przewodnik po Paryżu przeznaczony jest dla osób, które po raz pierwszy odwiedzą stolicę Francji. Umieściłem w nim opisy wszystkich najważniejszych atrakcji Paryża, ciekawych muzeów i oczywiście informacje o transporcie publicznym, dojeździe z lotnisk do miasta, a także plany zwiedzania.

  • Nowy Jork. W moim przewodniku po Nowym Jorku znajdziesz opisy atrakcji i mnóstwo informacji przydatnych do zaplanowania pierwszego zwiedzania tego wyjątkowego miasta. Dodałem również bonus w postaci artykułu o Bostonie. Cały przewodnik jest zapisem mojej podróży do Nowego Jorku i okolicznych miast.

  • Zachodnie Wybrzeże USA. W tym przewodniku po Kalifornii i sąsiednich stanach szczegółowo opisałem moją samochodową podróż po Zachodzie USA. Szczególną popularnością czytelników cieszy się plan podróży, budżet wyprawy oraz opisy hoteli, w których spaliśmy.

Wszystkie te przewodniki znajdziesz w sekcji Przewodniki na blogu.

Projekty w trakcie realizacji lub planowane:

Nadmorska wędrówka z Nicei do Villefranche, Lazurowe Wybrzeże

Przewodnik po Korsyce

CZERWIEC I WRZESIEŃ 2019

Przewodnik po Korsyce będzie jedyną tak pełną blogową publikacją dostępną w polskim Internecie! Moje wyprawy na Korsykę odbędą się w 2019 r.

Wieża Babote (Tour de la Babote), Montpellier, Francja

Przewodnik po Oksytanii

W TRAKCIE

Przewodnik po Oksytanii to wypełnienie luki w polskim Internecie, w którym jest niewiele informacji o tym pięknym regionie Francji.

Blog podróżniczy LazurowyPrzewodnik.pl

Przewodnik po Rzymie

W TRAKCIE

Przewodnik po Rzymie będzie publikacją dla osób odwiedzających stolicę Włoch po raz pierwszy.

Przewodnik po Londynie

Przewodnik po Londynie

PLANOWANY

Przewodnik po Londynie będzie zakończeniem cyklu przewodników po 3 słynnych miastach: Nowy Jork, Paryż, Londyn.

Mój blog podróżniczy to wysoka jakość i pozycje w Google!

Prowadząc blog podróżniczy dbam o wysoką jakość treści, zdjęć i filmów. Dzięki temu nie tylko dostarczam swoim czytelnikom najlepsze informacje, ale także osiągam wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Pozwoliło mi to zająć wysoką 8. pozycję (na 500) w rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2018 wg CroMedia.

Blog podróżniczy LazurowyPrzewodnik.pl w rankingu CroMedia (8. miejsce na 500).

Blog podróżniczy LazurowyPrzewodnik.pl w rankingu CroMedia (8. miejsce na 500).

Lazurowy Przewodnik jest moim głównym kanałem skupiającym czytelników wokół tematów związanych z podróżami. Znajdziesz mnie też oczywiście w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, YouTube.