LazurowyPrzewodnik.pl to blog podróżniczy ułatwiający zwiedzanie najciekawszych regionów i miast świata. Różni się od innych blogów podróżniczych tym, że opisywany region lub miasto traktuje kompleksowo. Znajdziesz tu zatem wszystkie informacje potrzebne do zwiedzenia danego miejsca: noclegi, jedzenie, transport i oczywiście opisy atrakcji oraz plany zwiedzania.

Blog powstał w 2014 r., a jego autorem jest Tomasz Bobrowski piszący te słowa i mieszkający aktualnie w Nicei na Lazurowym Wybrzeżu (Francja). Wszystkie opisywane miejsca widziałem na własne oczy. Samodzielnie zrobiłem też publikowane zdjęcia. Wiele artykułów na blogu zawiera także filmy dot. opisywanych atrakcji. W całości realizuje je Łukasz Hallmann.

Lazurowy Przewodnik pomaga zaplanować zwiedzanie regionów i miast: Lazurowe Wybrzeże, Prowansja, Paryż, Nowy Jork, Zachodnie Wybrzeże USA. Wszystkie materiały dostępne są za darmo, ale możesz je także zamówić jako wygodny eBook w pliku PDF. W tym celu sprawdź zakładkę zwiedzanie. Pamiętaj, że zamawiając moje materiały lub rezerwując hotele i samochody* za pośrednictwem mojego bloga, wspierasz w ten sposób jego rozwój.

Jeżeli chcesz zwiedzić Lazurowe Wybrzeże i Prowansję w moim towarzystwie, sprawdź proszę stronę przewodnik Lazurowe Wybrzeże.

Lazurowy Przewodnik to największe polskojęzyczne źródło informacji o Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji. Wszystkie materiały stale aktualizuję i poszerzam o nowe informacje. Dbałość o jakość tego bloga procentuje szybkim przyrostem nowych czytelników. Jeżeli chcesz zobaczyć statystyki i współpracować ze mną, sprawdź sekcję współpraca.

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i zapraszam do przeglądania jego zawartości. Najlepiej zacząć od zakładki przewodniki. Możesz także się ze mną skontaktować.

Pozdrawiam!
Tomasz Bobrowski

PS. Chcesz zobaczyć polskie blogi o innych regionach Francji? Odwiedź blogową mapę Francji!

* otrzymuję drobną prowizję za polecenie, jeśli zarezerwujesz hotel lub samochód klikając w linki partnerskie na blogu. Ty płacisz tyle samo, co zawsze.