Hotele w Nowym Jorku oferują wiele możliwości noclegowych, ale są drogie. Bardzo popularne jest jednak spanie w apartamentach prywatnych. Najlepsze znajdziesz dzięki serwisowi Airbnb Nowy Jork, a ja mam dla ciebie zniżkę na pierwszy nocleg!

Airbnb to serwis umożliwiający znalezienie noclegu w apartamentach prywatnych. Mieszańcy Nowego Jorku oferują na tej stronie pokój w swoim mieszkaniu, całe mieszkanie, a nawet domy. Możesz więc poznać lokalne osoby i spędzić z nimi nieco czasu, albo tylko odebrać klucze i spać jak u siebie. Jest to często opcja znacznie tańsza niż hotele w Nowym Jorku.

Uwaga! Mam dla ciebie dużą zniżkę na twój pierwszy nocleg z Airbnb! Wystarczy zarejestrować się korzystając z tego linka: noclegi Airbnb. Promocję organizuje serwis Airbnb i to on odpowiada za kwotę zniżki. Nie mam na nią wpływu.

Apartamenty prywatne Airbnb to bardzo popularna forma nocowania w wielu miejscach na świecie. Właściciele mieszkań są weryfikowani przez serwis, możesz zobaczyć opinie poprzednich gości i wybrać lokal najlepszy dla siebie. Jest sporo zalet, dlatego warto sprawdzić apartamenty prywatne Airbnb Nowy Jork, których listę przygotowałem poniżej. To polecane miejsca, w których nocowaliśmy my lub znajomi oraz lokalizacje dobrze oceniane przez turystów.

Polecane apartamenty prywatne Airbnb Nowy Jork:

Jeśli już odebrałeś zniżkę na pierwszy nocleg z Airbnb (link wyżej), sprawdź listę polecanych miejsc na nocleg. Są to apartamenty w różnych lokalizacjach miasta i różnych cenach (od $35 do $75 za noc). Znajdziesz tu mieszkania na Manhattanie, Brooklynie oraz w dzielnicy Queens.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś idealnego dla siebie. Pamiętaj, że oferta Airbnb Nowy Jork jest znacznie większa. Wystarczy poszukać w serwisie. Pamiętaj jedynie, że wiele mieszkań w Nowym Jorku to ciasne pomieszczenia, często bez widoku, z oknem wychodzącym na ścianę innego budynku. Mieszkania mogą też być zlokalizowane tuż obok kolejki, więc nie zapewniają ciszy. Trzeba dokładnie czytać opisy i przeglądać zdjęcia, bo właściciele niczego nie ukrywają, ale też nie eksponują wad.