Hotele Nowy Jork to przygotowana przeze mnie lista miejsc, w których znajdziesz nocleg w Nowym Jorku. Są tu hostele, tanie hotele i te bardziej luksusowe obiekty, w różnych lokalizacjach.

Hotele w Nowym Jorku bywają drogie, dlatego wiele osób decyduje się na noclegi Airbnb Nowy Jork. To spanie w apartamentach prywatnych, których w Wielkim Jabłku jest całe mnóstwo. Jeżeli jednak preferujesz hotele to Nowy Jork ma również sporo do zaoferowania.

Na poniższej liście znajdziesz polecane hotele w Nowym Jorku i hostele. Przygotowałem zestawienie noclegów w różnych cenach, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Gdzie spać w Nowym Jorku?

Na pytanie gdzie spać w Nowym Jorku nie ma dobrej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, co chcesz robić i ile masz czasu. Wielu turystów znajduje noclegi na Harlemie. Harlem to dzielnica leżąca w północnej części Manhattanu, nad Central Parkiem. Możesz stamtąd łatwo dojechać do wielu atrakcji na wyspie. Inna możliwość to znaleźć nocleg na Brooklynie, skąd także dojedziesz łatwo na Manhattan. Decydując się na nocleg w Queens wybierasz nieco tańszą lokalizację, ale nadal dobrze skomunikowaną z centrum.

Wybierając nocleg w Nowym Jorku pamiętaj, że w tym mieście ważny jest transport. Najlepiej mieć blisko do metra, bo wtedy komunikacja jest ułatwiona. Sprawdź artykuł: komunikacja miejska w Nowym Jorku.

Hotele Nowy Jork – polecane hotele i hostele w Nowym Jorku

Na poniższej liście znajdziesz noclegi w różnych cenach. Spanie w hostelu w Nowym Jorku kosztuje między $40, a $80 za noc. Hotele mające dwie gwiazdki kosztują średnio między $70, a $110 za noc, a hotele z trzema i czterema gwiazdkami powyżej $90 za noc. Warto polować na promocje, bo pozwalają one znaleźć tańsze noclegi w lepszej klasie.

Hostele w Nowym Jorku:

Hotele w Nowym Jorku **

Hotele w Nowym Jorku *** / ****

Luksusowe hotele w Nowym Jorku:

Możesz także wyszukać samodzielnie najlepsze miejsca i oferty. Skorzystaj z tej wyszukiwarki:Booking.com

Powyższe linki są linkami afiliacyjnymi. To oznacza, że jeśli zarezerwujesz nocleg z mojego polecenia, otrzymam drobną prowizję, ale ty zapłacisz tyle samo, co zwykle. Pieniądze przeznaczam na rozwój bloga i nowe artykuły. Dziękuję za twoje wsparcie!