Hotele Paryż i noclegi Paryż to hasła, których najczęściej szukacie w internecie przed zwiedzaniem Paryża. Dlatego zrobiłem zestawienie, w którym znajdziecie hotele w Paryżu i noclegi w apartamentach. Tanie i droższe, na każdą kieszeń!

Noclegi w Paryżu są możliwe przede wszystkim w hotelach i są tu do wyboru tanie hotele, hotele w standardowych jak na Paryż cenach oraz oczywiście luksusowe noclegi w Paryżu, w najdroższych hotelach. Poza tym na turystów czekają także hostele i apartamenty prywatne. Szczególnie te ostatnie mogą być ciekawą formą noclegów w stolicy Francji. Tym bardziej, że mam dla ciebie dużą zniżkę na pierwszy nocleg! Ale o tym niżej.

Sprawdź polecane hotele w Paryżu i apartamenty prywatne w poniższym zestawieniu. Bez względu na to, czy przyjeżdżasz na wakacje w Paryżu, planujesz Sylwester w Paryżu czy może jesień w Paryżu, na pewno znajdziesz tu nocleg dla siebie! Na końcu artykułu umieściłem mapę ze wszystkimi polecanymi miejscami.

Tanie hotele w Paryżu

Tanie hotele w Paryżu to trudny temat, ponieważ miasto jest wciąż jedną z chętniej odwiedzanych przez turystów stolic na świecie. Duży ruch turystyczny powoduje, że zainteresowanie gości tanimi noclegami jest duże. Wystarczy jednak poświęcić chwilę, by znaleźć ciekawe oferty hoteli mających jedną i dwie gwiazdki. Sprawdź np. te tanie hotele w Paryżu:

Ceny w tych obiektach wahały się (kiedy to sprawdzałem) w przedziale od ok. 185 zł do ok. 300 zł za noc (pokój dla 2 osób).

Hotele w Paryżu w standardowej cenie

Tutaj znajdziesz hotele o standardzie trzech gwiazdek, w różnych lokalizacjach Paryża:

Ceny w tych obiektach mieściły się w przedziale od ok. 280 zł (w promocji) do ok. 370 zł za noc.

Luksusowe hotele w Paryżu

Jeżeli szukasz wyjątkowego noclegu to te luksusowe hotele w Paryżu na pewno spełnią twoje oczekiwania. Znajdują się w ścisłym centrum miasta, tuż obok najsławniejszych lokalizacji i oferują wyjątkowy serwis i jakość usług. Sprawdź np. te hotele:

Ceny w tych ekskluzywnych paryskich hotelach zaczynają się od ok. 1600 zł za noc.

Możesz też samodzielnie znaleźć inne noclegi w Paryżu korzystając z tej wyszukiwarki najlepszych ofert:


Booking.com

Noclegi w Paryżu w apartamentach prywatnych airbnb

Szukając noclegu w stolicy Francji warto jeszcze zainteresować się możliwością wynajmu apartamentów prywatnych. Z pomocą przychodzi tu serwis airbnb. Jeżeli zarejestrujesz się w nim korzystając z tego linka: noclegi airbnb to dostaniesz dużą zniżkę na pierwszy nocleg! A jakie noclegi oferują użytkownicy tego serwisu? Oto trzy przykładowe:

Pamiętaj, że nie są to hotele, a apartamenty prywatne. Poza tym nie ma specjalnych różnic, a możesz dodatkowo poznać miłego mieszkańca Paryża. Sam nocowałem w ten sposób w mieście i byłem bardzo zadowolony.