Hotele w Los Angeles oferują pokoje w cenach na każdą kieszeń. Trudno jednak znaleźć tani nocleg w dobrym standardzie. Dlatego przygotowałem listę, na której znajdziesz polecane hotele w Los Angeles. Sprawdź koniecznie, jeśli planujesz zwiedzanie stanu Kalifornia.

Hotele w Los Angeles, podobnie jak hotele w San Francisco, oferują wiele miejsc noclegowych w bardzo różnych cenach. Problemem jak zawsze jest znalezienie pokoju o dobrym standardzie w niskiej cenie. Planując naszą podróż po Kalifornii, której plan możesz zobaczyć w artykule: Zwiedzanie Kalifornii i sąsiednich stanów, poświęciłem sporo czasu na znalezienie odpowiednich noclegów. Efekty moich poszukiwań umieściłem w tym artykule.

Dodam jeszcze tylko, że akurat w Los Angeles spaliśmy w apartamencie Airbnb, a nie w hotelu. Zobacz: polecane noclegi Airbnb w Los Angeles.

Hotele w Los Angeles – gdzie spać tanio i wygodnie?

Kolejność na liście jest przypadkowa. Znajdziesz na niej hotele w różnych cenach, ale w standardzie, który pozwala wypocząć po długim zwiedzaniu. Na listach z polecanymi miejscami do spania umieszczam zawsze wyłącznie hotele, w których sam zarezerwowałbym nocleg.

Polecane hotele w Los Angeles:

Ceny tych hoteli w Los Angeles wahają się od ok. 100 do 150 dolarów za noc dla dwóch osób. Udało mi się jednak znaleźć niektóre pokoje w promocjach za ok. 65-70 dolarów za noc, a to już naprawdę dobra cena. Jeżeli moje propozycje nie spełniają twoich oczekiwań, możesz samodzielnie znaleźć hotele w Los Angeles korzystając z tego linka.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie nocować w Los Angeles mając na myśli obszar, a nie konkretny obiekt, to nie ma tu jednej prostej odpowiedzi. Aglomeracja Los Angeles jest ogromna i połączona siecią autostrad. Poruszanie się po regionie będzie najwygodniejsze samochodem, ale niestety trzeba się liczyć z korkami. Nie ma za to większych problemów z parkingami.

Powyższe linki są afiliacyjne. Jeżeli zarezerwujesz nocleg korzystając z nich, otrzymam drobną prowizję. Ty płacisz tyle samo, bo to Booking dzieli się ze mną prowizją. Pieniądze zarobione w ten sposób przeznaczam na pisanie poradników takich jak ten, który czytasz, dlatego serdecznie dziękuję za twoje wsparcie! Pamiętaj, że możesz rezerwować noclegi na całym świecie korzystając z tego linka i w ten sposób wspierać rozwój mojego bloga.