Apartamenty Airbnb w San Francisco to druga po hotelach odpowiedź na pytanie o to, gdzie spać w San Francisco. Wybór jest ogromny, od tanich pokoików o niskim standardzie, po całe luksusowe domy. Sprawdź mieszkania, które polecam!

W artykule Hotele w San Francisco wspominałem już, że nie jest łatwo znaleźć tani nocleg w San Francisco o akceptowalnym standardzie. Dlatego przeszukałem zasoby serwisu Airbnb i znalazłem kilka ciekawych noclegów w San Francisco. Ceny nie są najniższe, ale w tym mieście noclegi po prostu kosztują sporo.

Airbnb w San Francisco – noclegi w prywatnych apartamentach

Oferta Airbnb w San Francisco jest bardzo bogata. W każdej dzielnicy można znaleźć ciekawe noclegi. Zanim jednak rzucisz okiem na moje propozycje, pamiętaj o dużej zniżce na pierwszy nocleg z Airbnb! Wystarczy zarejestrować się w serwisie korzystając z tego linka partnerskiego. Dzięki temu i ty i ja otrzymamy zniżkę na nocleg.

Polecane apartamenty Airbnb w San Francisco:

Mam nadzieję, że któryś z tych apartamentów przypadnie tobie do gustu. Ich kolejność jest przypadkowa. Są to noclegi w cenach między ok. 80, a 160 dolarów za noc. Pamiętaj, żeby przed rezerwacją sprawdzić opłaty dodatkowe. Są to najczęściej opłaty za sprzątanie, lokalne podatki i opłata serwisowa. Wszystkie koszty poznasz po wybraniu dat przyjazdu w danej ofercie. Nie zapomnij również upewnić się, czy w ramach wynajmu otrzymasz dostęp do darmowego parkingu.

Jeżeli szukasz jeszcze tańszych noclegów, możesz również wybrać opcję pokoju współdzielonego lub osobnego pokoju u kogoś w mieszkaniu. Najpierw jednak odbierz zniżkę na pierwszy nocleg z Airbnb! Wystarczy zarejestrować się korzystając z mojego linka partnerskiego!