Oferta Airbnb w Los Angeles jest naprawdę imponująca. Stosunkowo łatwo można tu znaleźć przyjemny apartament. Nieco gorzej z ceną, bo noclegi w Kalifornii wszędzie są drogie. 

Kiedy myślę o Airbnb w Los Angeles od razu przypomina mi się nasz apartament, w którym nocowaliśmy w 2018 r. Był to chyba najwygodniejszy nocleg z Airbnb odkąd korzystam z tego serwisu. Korki w Los Angeles sprawiły, że nie chciało nam się zwiedzać tej ogromnej aglomeracji, a wygodne mieszkanie z basenem tylko zachęcało, by zostać na miejscu.

Opisywany nocleg to Pool Side Guest Suite, ale ciekawych ofert Airbnb w Los Angeles jest więcej. Jeżeli więc nie chcesz nocować w hotelach (możesz jednak sprawdzić polecane hotele w Los Angeles), zobacz poniższą listę apartamentów prywatnych, które wpadły mi w oko. Wyszukałem je planując zwiedzanie Los Angeles i szukając noclegu dla siebie. Zawsze polecam tylko te hotele i apartamenty, w których sam bym nocował.

Airbnb w Los Angeles – spora oferta w różnych cenach

Lista ma przypadkową kolejność. Znajdują się na niej apartamenty prywatne z łazienkami, bez dodatkowych lokatorów. Podczas wakacji lubię mieć całą przestrzeń dla siebie. Zanim jednak wybierzesz miejsce na swój pobyt, najpierw odbierz zniżkę na pierwszy nocleg z Airbnb. Wystarczy zarejestrować się korzystając z tego linka. W ten sposób i ty i ja otrzymamy bonus od Airbnb.

Polecane apartamenty Airbnb w Los Angeles:

Ceny w tych obiektach znalazłem w przedziale 65 – 98 dolarów za noc. Pamiętaj jednak, że w przypadku Airbnb obowiązują opłaty dodatkowe. Najczęściej są to: opłata serwisowa, sprzątanie, podatki lokalne. Pełną kwotę poznacz zawsze przed rezerwacją. Wystarczy wybrać daty i liczbę osób w danej ofercie. Warto także zwrócić uwagę, czy w opisie jest informacja o dostępnym miejscu parkingowym. Akurat w Los Angeles nie ma większych problemów ze znalezieniem darmowego miejsca dla auta, ale lepiej się upewnić.

PS. Pamiętaj o zniżce na pierwszy nocleg! Wystarczy kliknąć tutaj.