Mój przewodnik czyta ponad 50 tys. osób każdego miesiąca. To prawdziwi ludzie tacy jak ty – turyści i podróżnicy, którym pomagam zwiedzać Lazurowe Wybrzeże, Prowansję, Paryż, Nowy Jork i Kalifornię. Poniżej możesz ich poznać i przeczytać, jak efekty mojej pracy pomogły im w zaplanowaniu podróży i odkryciu nowych atrakcji.

Przed znalezieniem bloga LazurowyPrzewodnik.pl byłam już wcześniej na Lazurowym Wybrzeżu, ale dopiero dzięki informacjom z bloga zaczęłam tak naprawdę zwiedzać :). Na blogu znalazłam dużo pomocnych informacji o tym, co warto zwiedzic, ale także jak gdzieś dojechać, albo co zobaczyć po drodze do jakiegoś miejsca. Widać, że Tomek naprawdę się postarał żeby stworzyć ten przewodnik. Dzięki Tomkowi zakochuję się w Lazurowym Wybrzeżu na nowo za każdym razem kiedy tam przyjeżdżam, bo za kazdym razem udaje mi się zwiedzić coś nowego i odkryć takie miejsca, których sama mogłabym tak łatwo nie znaleźć. Zwiedzałam także inne miasta w innych krajach, ale na temat tych miejsc nie udało mi się znaleźć bloga czy strony, na której byłoby tak dużo fajnych, ciekawych i bardzo pomocnych informacji. Tomek – dobra robota!!! Dziękujemy :). Jeśli kiedyś spotkamy się w Nicei, masz u mnie kawę :).

Basia, AmsterdamBasia z Amsterdamu, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże i Prowansję

Korzystałem z Przewodnika po Paryżu. Przewodnik bardzo szczegółowo opisuje najważniejsze atrakcje Paryża i zawiera wiele zdjęć. Informuje również jakimi środkami komunikacji można zwiedzać wybrane przez siebie atrakcje. Zawiera też plany zwiedzania, które bardzo były mi pomocne. Bardzo polecam ten przewodnik Tomasza.

Arkadius, BremenArkadius z Bremen, zwiedził Paryż

Bardzo przydatne praktyczne informacje. Podczas zwiedzania Nicei i okolic skorzystałam z wielu wskazówek, np. komunikacja między miastami, ceny biletów, ciekawe miejsca do zobaczenia. Dzięki przewodnikowi zaoszczędziłam pieniądze i czas. Dziękuję.

Damarys, ŁódźDamarys z Łodzi, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

Ten przewodnik bardzo mi się przydał podczas wypadu do Nicei i w okolice. Dzięki poradom tu zawartym dotarłam bez problemu np. do Eze. Dowiedziałam się o wielu rzeczach i miejscach, o których bym nie wiedziała bez lektury tego bloga. Robisz dobrą robotę. Dziękuję.

Ania, WarszawaAnia z Warszawy, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

To naprawdę niezwykłe znaleźć się w nowym miejscu i wiedzieć gdzie iść, gdzie się jest oraz co będzie jeśli gdzieś się skręci. Strona bardzo pomogła mi znaleźć ciekawe miejsca na Lazurowym Wybrzeżu, jak korzystać z komunikacji miejskiej i gdzie dobrze zjeść! :)

Marcelina, RoscommonMarcelina z Roscommon, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

Na blog Tomka trafiłam przez zupełny przypadek. Trzy lata temu, przed wakacjami na Lazurowym Wybrzeżu, szukałam takich praktycznych, zwyklych, przydatnych informacji o życiu tam. Cenach w sklepach, komunikacji i tak po prostu: co naprawdę warto zobaczyć. I to czego szukałam, znalazłam w przewodniku Tomka. Skorzystałam ogromnie! Więcej źródeł już nie szukałam. Znajomi, po lekturze „oficjalnych” książowych przewodników teraz co chwilę powtarzali: a tego nie wiedziałem, a o tym nie pisali, a skąd to wiesz? :) Odpowiadałam: a wyczytałam na blogu :). Teraz z ogromną przyjemnością śledzę kolejne wpisy, które przywołują cudne wspomnienia z cudnego miejsca na ziemi i zazdroszczę tym, którzy mogą tam spędzic wakacje. A gdyby i mi udało się kiedyś powtórzyć pobyt na LW, to na pewno pierwszym zródłem informacji będzie Lazurowy Przewodnik. Brawo Tomek!!

Kasia, WrocławKasia z Wrocławia, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

Z blogiem Lazurowy Przewodnik zwiedziłam Cannes, Niceę oraz Monako. Dzięki praktycznym informacjom wiedziałam gdzie zjeść, co zobaczyć, czego unikać. Bardzo polecam! Informacje były konkretne, pomocne i na pewno przy kolejnej podróży na Lazurowe Wybrzeże skorzystam z tego bloga!

Ewelina, KrakówEwelina z Krakowa, zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

Blog prowadzony przez Tomka Bobrowskiego był bardzo przydatny, gdy organizowałem nasz pierwszy wyjazd na Lazurowe Wybrzeże. Dzięki niemu spędziliśmy wraz z żoną wspaniałe chwile w Nicei i Monako. A w tym roku zachwyceni tym regionem Francji wracamy wraz z dziećmi na całe wakacje i również dzięki rekomendacji Tomka spędzimy je w Villefranche-sur-Mer i Nicei.

Tomek, WarszawaTomek z Warszawy, zwiedził Lazurowe Wybrzeże

Od wielu lat przygotowuję mini przewodnik na potrzeby grupy podróżującej po Starym Kontynencie. W tym roku odpoczywamy w Port Grimaud i między innymi informacje pana Tomka były podstawą do sporządzenia informacji o zwiedzanych przez nas miejscach. Całość dopełniły udostępnione filmiki. Dziękuję Panie Tomaszu i być może, do zobaczenia gdzieś na trasie. Życzę powodzenia w prowadzeniu turystów po tym urokliwym zakątku Francji.

Alina, Gorzów Wlkp.Alina z Gorzowa Wlkp., zwiedziła Lazurowe Wybrzeże

Jednym z moich marzeń jest zwiedzić Lazurowe Wybrzeże. Niestety na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe z wielu powodów. Dzięki przewodnikom Tomka w wersji audio, wideo i PDF mogę zobaczyć i poczuć klimat tego pięknego miejsca. To w jaki sposób przedstawiają Prowansję i nie tylko jest tym czymś, co budzi w człowieku satysfakcję i poczucie zadowolenia. Nie tracę nadziei na to, że kiedyś zwiedzę ten kraj. Dzięki takim ludziom jak Tomek i Mr Hallmann jest to naprawdę możliwe.

Darek, Golub-DobrzyńDarek z Golubia-Dobrzynia, planuje zwiedzić Lazurowe Wybrzeże