Dzięki Tobie napiszę przewodnik po Korsyce i Londynie!

Moja strona to darmowe przewodniki po ciekawych rejonach i miastach na świecie. Napisałem już przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu, Prowansji, Paryżu, Zachodnim Wybrzeżu USA oraz Nowym Jorku. Obecnie planuję napisać m.in. przewodnik po Korsyce i Londynie. Potrzebuję jednak Twojej pomocy, aby mogły one powstać!

Podczas poprzednich wizyt w Londynie zgromadziłem już część potrzebnych materiałów. Muszę jednak ponownie odwiedzić to miasto, by poznać jego pozostałe atrakcje i zrobić zdjęcia. W przewodnikach piszę wyłącznie o miejscach, które sam odwiedziłem. Z kolei Korsykę odwiedzę w czerwcu i wrześniu tego roku. W trakcie tych dwóch wypraw zbiorę wszystkie potrzebne informacje, a po powrocie stworzę jedyny tak obszerny i aktualny internetowy przewodnik po Korsyce.

Co znajdzie się w przewodnikach?

  • Opisy wszystkich najważniejszych i najciekawszych atrakcji.
  • Porady dla turystów: komunikacja publiczna, ceny, noclegi, restauracje, pogoda.
  • Plany zwiedzania, np. dzień w Londynie, weekend, tydzień, zwiedzanie Korsyki autem, itd.

Jak możesz pomóc?

Szukam mecenasa tych projektów, który finansowo pomoże mi zebrać informacje o Londynie lub Korsyce. Twoje wsparcie przeznaczę na transport, noclegi i wyżywienie, wstęp do atrakcji, które nie honorują legitymacji prasowej.

Twoje korzyści:

Zostaniesz oficjalnym mecenasem przewodnika po Londynie lub przewodnika po Korsyce. Jako sponsor projektu pojawisz się we wszystkich artykułach na blogu o tym mieście oraz w publikacji PDF. Moje przewodniki już teraz czyta ponad 40 tys. osób miesięcznie, a wzrosty wynoszą ponad 50% w stosunku do roku poprzedniego. Dodatkowe informacje znajdziesz w dziale współpraca.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt: wspolpraca@lazurowyprzewodnik.pl

Dziękuję!

PS. Pracuję obecnie również nad przewodnikiem po Rzymie oraz przewodnikiem po Oksytanii. Jeżeli te kierunki są ci bliskie, koniecznie się ze mną skontaktuj!