LazurowyPrzewodnik.pl logo

Przewodnik po Zachodnim Wybrzeżu USA

Darmowy ebook w PDF!

W tym przewodniku po Zachodnim Wybrzeżu USA znajdziesz:

  • Informacje jak i co zobaczyć w San Francisco

  • Polecane noclegi na Zachodnim Wybrzeżu USA

  • Informacje o wypożyczalniach samochodów

  • Informacje o Dolinie Śmierci

Darmowy ebook z przewodnikiem po Nowym Jorku w PDF
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie Tomasz Bobrowski, 31 Avenue des Baumettes, 06000 Nicea, Francja, prowadzący działalność we Francji pod numerem SIREN 814480737. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera.
Dane będą zapisane w bazie systemu MailerLite i przechowywane na serwerze znajdującym się na terenie Unii Europejskiej, przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.